Noclegi

Agroturystyka „Na Górze” czyli klimatyczny nocleg na Roztoczu.

Jeden z piękniejszych noclegów na Roztoczu – pełen serdeczności i ciepła.


Historia

Agroturystyka z historią i pełna historii. Nosząca ślady dziadków i pradziadków dzisiejszych gospodarzy, którzy witają gości spoglądając z czarno-białych fotografii. Zbudowana od fundamentów po dach przez Pana Mirosława, którego rękoma starannie wykonane zostały też szafy, ławki, stoły, altana i w zasadzie większość rzeczy, które znajdziecie w obejściu. Krepinowe kwiaty i haftowane makatki z precyzją utkane przez Gospodynię i jej rodzinę ubarwiają wnętrze tworząc przytulny klimat wiejskiej chaty. Czegóż chcieć więcej? Wygodnych łóżek, na których nocą śnią się barwne sny? Ciszy i spokoju? Też są! Czytajcie dalej.

Nocleg „Na Górze”

„Na Górze” ulokowane jest w zacisznej miejscowości Obrocz, która równocześnie pozwala się cieszyć bliskością Zwierzyńca, głównych szlaków spacerowych i rowerowych Roztocza. Miejsce dla siebie można znaleźć w jednym z dwóch domów oddanych w całości na potrzeby gości. W każdym znajdziecie przestronne i wygodne pokoje – część z nich posiada prywatne łazienki, część dzieli przestrzeń łazienkową na dwa pokoje. W każdym z domów czeka przestronna izba z potężnych rozmiarów drewnianym stołem, zachęcającym do długich i leniwych śniadań czy wieczornych rozmów na te ważne i mniej ważne tematy.

Werandy, altany i wiaty

Kto woli jednak spędzać czas oddychając roztoczańskim powietrzem ten znajdzie dla siebie miejsce na urokliwych werandach, altanach bogato porośniętych dzikim winem lub w Zaścianku. To sporych rozmiarów drewniana wiata, która idealnie nada się na wieczornego grilla i śpiewogranie przy dźwiękach gitary.

Zaplecze kuchenne

Każdy z domów oferuje w pełni wyposażony aneks kuchenny gdzie znajdziecie lodówkę, komplet naczyń, sztućców, filiżanki, szklanki, kieliszki i niezbędne garnki by zapewnić sobie dostęp do ulubionych domowych dań. Jeśli jednak nie w smak Wam gotowanie – nieopodal zjecie bodaj najlepszego roztoczańskiego pstrąga w Chacie Rybaka. Co kto lubi!


INFORMACJE

 

WSKAZÓWKI
  • Jadąc od strony Zwierzyńca nie przegapcie skrętu do bramy agroturystyki – jest ona nieco skryta i łatwo ją minąć.
  • Na terenie agroturystyki działa wypożyczalnia kajaków a Pan Mirosław organizuje spływy kajakowe. Warto skorzystać z tej oferty!
  • Na terenie gospodarstwa mieszkają też urocze kuce – Muszelka, Perełka i Maksiu, które z chęcią zabiorą Was na przejażdżkę bryczką przez Roztoczańskie lasy. Zapytajcie Gospodarza i umówcie odpowiednią dla siebie datę.
  • Dołóżcie do bagażu przed wyjazdem kilka marchewek czy jabłek i idźcie poczęstować Muszelkę, Perełkę i Maksia. Z pewnością zarżą z wdzięcznością!