Kraków z dzieckiem, Niezbędnik

Urodzinowy piknik i gra terenowa – pomysł na wyjątkowe urodziny w parku

Jak za 20zł zorganizować dziecku wyjątkowe urodziny? Gdziekolwiek nie zechcecie? Wykorzystaj grę terenową, która przeobrazi każde spotkanie w… tajną misję!

Nasze drugie imię to „współdziałanie” – dlatego wpis ten powstał we współpracy z TajnaMisja.pl
Producenta unikatowych gier terenowych, dzięki którym każde spotkanie przeradza się w fascynującą misję.

Urodzinowy piknik – jak zorganizować?

Na siódme urodziny Zosi mieliśmy różnorakie plany jednak wszystkie spaliły na panewce. Przeszliśmy więc do planu „B” urządzając… piknik w naszym ulubionym parku. Dzięki Tajnej Misji stał on niezwykłym przeżyciem choć zapowiadało się kiepsko, bo… ktoś zwędził nam tort. Na szczęście dzieciaki stanęły na wysokości zadania i dorwały Nicponia, który się dopuścił tego występku! Jubilatka odzyskała tort! Urodziny zostały uratowane!

Gra terenowa na urodziny

To ledwie jedna z ponad 30 propozycji tematycznych gier, jakie znajdziecie w sklepie Tajnej Misji. W repertuarze znajdują się zarówno takie dedykowane przedszkolakom, nastolatkom jak i dorosłym a poziom zastosowania zawartych w nich zadań dostosowany jest do poziomu wiedzy i umiejętności uczestników gry. I jeśli myślcie, że gra składa się ze zwykłych i pospolitych zadań to jesteście w błędzie! Każda gra posiada swój motyw przewodni, który kontynuowany jest we wszystkich zadaniach. Dorośli zaproszeni są do misji ratunkowej uwięzionego Kupidyna, którego Krasnolud Nieczułek zamknął a Jaskini Uczuć, nastolatkowie staną przez wyzwaniem uratowania magicznego świata Szkoły Magii, w której zagościły dziwne postacie a przedszkolaki pomogą leśnym stworzonkom w porządkowaniu ich domków po wielkiej nawałnicy jaka nawiedziła las. A to nadal jedynie przedsmak oferty jaką znajdziecie w internetowym sklepie Tajnej Misji.

Naszym Czytelnikom przekazujemy kod zniżkowy na hasło „POWSINOGI”, który daje Wam 25% zniżki na zamówienia dokonywane do 30 czerwca 2023. Także jeśli planujecie letnie urodziny (nie tylko w plenerze!), rodzinny piknik, spotkanie klasowe na zakończenie roku czy chcecie urozmaicić dzieciom wakacje nie wahajcie się i korzystajcie!

Urodzinowe podchody

Każda z gier składa się z przejrzyście zorganizowanego pakietu plików, który po zakupie w sklepie internetowym otrzymujecie na swój adres email. Płacie raz a korzystać z niego możecie dowolną ilość razy! Zabronione jest jednak rozpowszechnianie zakupionych materiałów. W skład pakietu wchodzi czytelna instrukcja dla Mistrza Gry, karty z zadaniami i zagadkami oraz elementy dodatkowe, które możecie wykorzystać na przykład do zrobienia wspólnej sesji zdjęciowej na zakończenie spotkania. W urodzinowej wersji gry dodatkowo otrzymujecie gotowe zaproszenia dla Gości, które powoli wprowadzą ich w klimat misji… Ze swojej strony musicie zapewnić jedynie drukarkę, nożyczki oraz kilka kopert, rozłożyć poszczególne zadania w wybranych miejscach i… zaczynacie zabawę!!!

Urodzinowy piknik i gra terenowa

Tajna misja sprawdzi się w domu – by atrakcyjnie spędzić rodzinny czas, na urodzinach – by zapewnić dzieciom nietuzinkową atrakcję, w trakcie leśnej wyprawy – by raźniej się maszerowało i „mniej bolały nóżki”, w szkolnej klasie i przedszkolnej grupie – urozmaicając proces edukacji czy na spotkaniu ze znajomymi! W domu, w lesie, w ogrodzie, w szkolnej klasie i przedszkolnej sali – gdziekolwiek gdzie potrzebujecie dobrze się bawić!

Naszym Czytelnikom przekazujemy kod zniżkowy na hasło „POWSINOGI”, który daje Wam 25% zniżki na zamówienia dokonywane do 30 czerwca 2023. Także jeśli planujecie letnie urodziny (nie tylko w plenerze!), rodzinny piknik, spotkanie klasowe na zakończenie roku czy chcecie urozmaicić dzieciom wakacje nie wahajcie się i korzystajcie!