Małopolskie, Polska, Wycieczki z dziećmi, Z wózkiem

MOLO Resort w Osieku – basen jakich mało!

Lazurowa woda… Klimatyczne, wiklinowe parasole dające kojący cień… Czy to urlop w dalekich krajach? Niekoniecznie! Bo tak zaczynamy opis basenu w Molo Resort w Osieku!

MOLO Resort czyli…

To sporych rozmiarów kompleks wypoczynkowy, na który składają się: elegancki **** hotel z wewnętrzną strefą basenową, *** camping oraz odkryty basen, który kusi przede wszystkim swoim niecodziennym wyglądem. Niecki basenowe są tam bowiem wykonane z… drobniutkich kamyczków i piasku zalanych żywicą. Dodając do tego lazurową wodę i wiklinowe parasole okalające basen mamy kolaż „żywcem wyjęty” z chorwackiego wybrzeża.

MOLO Resort z dzieckiem

Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny – jeden, o głębokości maksymalnej 140cm oraz drugi, mniejszy (w sam raz dla maluchów!) gdzie głębokość wody nie przekracza 40cm a dzieciaki mogą zjeżdżać z niewielkiej zjeżdżalni. Starszacy i dorośli mogą skorzystać z zakręcanej, 70m zjeżdżalni, z której z chlustem wpada się do dużego basenu! A po harcach w basenie wybrać się na spacer dookoła zalewu lub wypożyczając rowerek wodny przemierzyć go wzdłuż i wszerz.

Parking i cennik

Wejście na basen jest płatne (w weekend za rodzinę 2+2 zapłacimy 120zł) – goście campingu mają promocyjną cenę a dzieci poniżej 3 roku życia wchodzą bezpłatnie. Przyjeżdżając samochodem, wygodnie można go zaparkować na obszernym i bezpłatnym parkingu na terenie resortu.

INFORMACJE

 

WSKAZÓWKI

  • Teren basenu jest ogrodzony i strzeżony.
  • W przypadku złej aury – deszczu, silnego wiatru, niskiej temperatury – basen jest zamknięty.
  • Przed wejściem do restauracji należy założyć strój dzienny – goście w garderobie plażowej nie są obsługiwani. Dla tych, którzy chcą pozostać w strojach kąpielowych działa beach bar z przekąskami (nugetsy, frytki, zapiekanki itp.) i napojami.
  • W kasie basenu dostępna jest pompka do ogólnego użytku.
  • Polecamy wypożyczyć leżak (15zł za dzień w 2022r) – na kocu czy ręczniku jest dość twardo i mało wygodnie.
  • Przy parkingu działa również łowisko.