Noclegi

„Między Stawami” – dom dla rodziny i przyjaciół.

Przytulny i ciepły dom, w którym znajdziecie miejsce dla pokaźnej rodziny czy grupy przyjaciół.


Lampa Alladyna

Dom „Między Stawami” to trochę taka czarodziejska lampa Alladyna – spełnia życzenia a marzenia przekuwa w rzeczywistość. Ulokowany na małym wzniesieniu, pośród stawów, sadzawek i jeziorek zaprasza w swoje drzwi nawet całkiem liczne rodziny czy grupy znajomych. Bo do dyspozycji Gości czekają trzy przestronne sypialnie, salon z kącikiem zabaw dla dzieci, jadalnia i kuchnia. Możecie śniadać, obiadować i kolacjować godzinami przy wielkim drewnianym stole, tocząc bujne dyskusje i przekazując uśmiechy współtowarzyszom biesiady. Lub latem, przenieść posiłki na pole, na słoneczny taras okalający dom obcując z naturą. Łazienki to kolejna poezja – w górnej spełnić można marzenie o kąpieli w wolnostojącej wannie, pełnej pian, w delikatnym blasku świec. Dolna z kolei sprawdzi się idealnie na szybki prysznic po górskiej wędrówce, za sprawą sporych rozmiarów deszczownicy. A jeśli o wędrówki chodzi…

Gdzie, jak i po co?

Dom „Między Stawami” stanowi świetną bazę wypadową dla wszystkich miłośników plecaków, kijów trekkingowych i ubłoconych butów. Bowiem, już po 20 minutowej jeździe samochodem znajdziecie się w sercu Beskidu Małego, a kilka minut jazdy dalej czeka Beskid Żywiecki i Śląski. Natomiast fani bardziej urozmaiconego wypoczynku znajdą coś dla siebie w położonych nieopodal parkach rozrywki EnergyLandia, Zatorland, Dinolandia czy Park Miniatur w Inwałdzie. Zimą również nie będziecie się nudzić – Szczyrk, Czarny Groń, Żar… Dużo by wymieniać! Ale zdradzimy Wam pewien sekret… Otóż plany na pobyt Między Stawami mieliśmy szumne… Co z nich wyszło? Lodowisko. 1 raz. 1 spacer okolicznymi ścieżkami.

Magia przyciągania

Bo ten dom na ma magię przyciągania (a największą fotel ustawiony na wprost hipnotyzującego kominkowego ognia!) i otula swoją gościnnością. Być może dlatego, że Gospodarze mówią jedno – że „to dom dla rodziny i przyjaciół”. Liczcie się zatem z tym, że wraz z wynajmem traficie do tej drugiej grupy! I wcale się z prawdą nie mijają. Bo tą przyjacielskość czuć na każdym kroku – począwszy od pierwszego telefonu z zapytaniem o wolny termin, przez pobyt wśród klimatycznych, ciepłych i kojących wnętrzach, na zaproszeniu do ponownych odwiedzin skończywszy. My chyba skorzystamy… Wam też polecamy!

 


INFORMACJE

 

WSKAZÓWKI
  • Zaledwie kilkanaście minut spaceru z Domu dzieli Was od aktywnego wypoczynku w Molo Resort – a tam baseny, lodowisko, korty tenisowe czy restauracja z pysznymi daniami.
  • W pobliżu domu znajdują się sklepy spożywcze, lokalna piekarnia i sklep wielobranżowy.
  • Zapytajcie Moniki, Gospodyni Domu, o kontakt do sąsiada, od którego można kupić pyszne sumy czy karpie! Warto!