Kraków z dzieckiem, Małopolskie, Polska, Wycieczki z dziećmi

GoJump Mega Park w Krakowie – prawdziwe królestwo skoków!

Trampoliny, dmuchańce, tory przeszkód i niebotyczne zjeżdżalnie – moc atrakcji gwarantowana.

GoJump Mega Park w Krakowie

Powietrzne królestwo, gdzie wyskoczysz w butów! I to dosłownie! Bo GoJump Mega Park przy ul. Sikorki w Krakowie to nowoczesny i kolorowy, największy park dmuchanych atrakcji w Małopolsce. Składają się na niego trzy części, które mieszczą się w jednej, ogromnej hali.

Mali Ninja

To część parku dedykowana najmłodszym fascynatom skocznych atrakcji w wieku 1-6 lat. Znajduje się tutaj ponad 15 dmuchanych atrakcji więc jeśli Waszym dzieciom ciężko przejść obojętnie wobec „dmuchańców” znanych z festynów i miejskich pikników, tutaj będą w prawdziwym raju! Dmuchany wulkan, z którego krateru można zjeżdżać ile sił, macki ośmiornicy między którymi trzeba się przeciskać by nie dać się schwytać, giga poducha gdzie niejeden śmiałek stracił równowagę, baseny z kulkami, zjeżdżalnie i miejsca do wspinania – to wszystko czeka na maluchy. Do tego wspomnieć należy o zabezpieczonej siatkami konstrukcji, na którą składają się 4 trampoliny i tablicach manipulacyjnych dla ciekawskich małych rączek gdy już nieco zasapią się skacząc po atrakcjach – przepis na aktywny dzień gotowy.

GoAir Powietrzne Miasto

Nie mniej atrakcji czeka w drugiej części parku, gdzie wstęp mają dzieci powyżej 3 roku życia. Te „dzieci” po 30-stce także mogą tu poszaleć! To powiększony odpowiednik strefy Mali Ninja, gdzie już od pierwszego kroku poczujecie że nie łatwo zachować tu równowagę! Każdy element w strefie jest albo dmuchany albo wykonany z miękkiej pianki więc nie ma obaw o stłuczkę – z taką myślą śmielej można skakać po giga kulach, zjeżdżać ze stromych zjeżdżalni, balansować na powietrznej poduszce w wersji maxi czy wędrować niezwykłymi tunelami w dmuchanym labiryncie pełnym wyzwań. Uważajcie by nie zgubić dzieci w wielkim basenie z piłeczkami!

GoJump Sikorki

W trzeciej strefie znajdziecie trampoliny w każdym możliwym wydaniu i zastosowaniu. Choć i młodsze dzieci będą się tu dobrze bawić, to jednak przestrzeń której potencjał w pełni wykorzystają dzieci w wieku szkolnym, nastolatkowie i… rodzice. Czemu nie!? Na trampolinach, których tutaj nie szczędzono można wykonywać dzikie akrobacje, wywijać salta, grać w zbijaka, toczy pojedynki zręcznościowe na równoważni i kwestionować grawitację podczas skoków z wybicia na wielką poduchę pneumatyczną. A kto „czuje że żyje” przy wietrze we włosach niech skusi się na zjazd pontonową zjeżdżalnią lub giga tyrolce!

Informacje praktyczne – cennik i parking

Wejście do parku jest biletowane i płatne wg. aktualnego cennika, który znajduje się na stronie internetowej. Najkorzystniejszą opcją jest zakup biletu rodzinnego. Przy zakupie otrzymujecie gumowe bransoletki, które umożliwiają korzystanie z szafeczek w szatni oraz liczą Wasz czas pobytu w sali. Aktualny czas można odczytać dzięki specjalnym czytnikom umieszczonym w hali – za każdą dodatkową minutę uiszcza się opłatę przy wyjściu. Co ważne, należy zadbać o odpowiednie skarpetki – każdy z odwiedzających musi posiadać skarpety antypoślizgowe (i wierzcie nam, że bardzo, bardzo, bardzo się przydają!). Ubierzcie się w wygodne, sportowe ciuchy i szalejcie do woli!

Urodziny i inne atrakcje w GoJump Mega Park

Prócz indywidualnych wejść do parku można tu wziąć udział w zorganizowanych zajęciach sezonowych (np. w ferie czy wakacje) lub cyklicznych zajęciach sportowych i akrobatycznych. To też świetne miejsce do organizacji mega aktywnych urodzin, podczas których roześmiana ekipa z solenizantem na czele, pod opieką animatora korzysta z atrakcji parku. Nie czekaj już więc i wskocz do GoJump!

INFORMACJE

 

WSKAZÓWKI

  • Samochód bezpłatnie można zostawić na obszernym parkingu bezpośrednio pod halą.
  • Zadbajcie o odpowiednią ilość wody i przekąsek. Co prawda nie można ich wnosić pomiędzy atrakcje ale zdecydowanie się przydadzą po zejściu z nich.
  • W głównej części parku działa małe bistro serwujące pizzę, słodkie przekąski i napoje jednak ceny są dość wygórowane.