Okolice Krakowa z dzieckiem, Z wózkiem

Przystanek Zieleń – cz. 4.

Ebook do ściągnięcia z propozycjami krótkich i niecodziennych wycieczek w (około) Krakowską zieleń.

Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!

Dziś, nieustająco zapraszamy Was do wyruszenia na małe lub większe wycieczki w zieloność. W ramach kampanii „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!”, we współpracy z Miastem CUD przygotowywaliśmy dla Was cykl 4 mini ebooków zawierających w sobie propozycje krótkich zielonych wycieczek w Krakowie i okolicach – niniejszym w Wasze ręce oddajemy ostatni z nich!

Przystanek Zieleń – czyli…

Prócz propozycji wycieczek, w ebooku czekają na Was wskazówki dojazdu (także komunikacją miejską), opisy wycieczek, kilka subiektywnych opinii dotyczących danego miejsca, propozycje zabaw z Waszymi maluchami (tymi całkiem małymi i większymi) oraz przepisy na zdrowe, wycieczkowe smakołyki. Chcieliśmy, byście dostali „gotowy przepis” na sobotni spacer czy popołudniową dawkę zieleni. Ciekawe czy się udało?

Co, gdzie i jak?

Książka została podzielona na 4 części, którymi co tydzień się z Wami dzieliliśmy. Jak już było wspomniane na wstępie – poniżej publikujemy ostatnią jej część. Ale to nie wszystko! Mimo, iż mogłoby się zapowiadać na koniec… przygotowujemy jeszcze małą, praktyczną i piękną niespodziankę. Śledźcie nas uważanie! Jako, że nasza publikacja powstała w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!”, link do jej ściągnięcia pojawi się na fanpage akcji. Ponadto, znajdziecie go na portalu „Kids in Kraków” oraz na stronie Miasta CUD. No i oczywiście na naszym blogu oraz fanpage.

Kolejnoooo odlicz!

Tutaj znajdziecie pierwszą cześć publikacji. Pod tym linkiem z kolei czeka część druga oraz trzecia.
  • Intrygująca ścieżka „Leśnego Żywego Laboratorium”, która wyostrza zmysły
  • Widokowa polana na Sikorniku, gdzie rozbrzmiewa „Symfonia na cztery topole”
  • Zaciszna polana w lesie w Goszczy
To co? Ruszacie? PRZYSTANEK ZIELEŃ cz.4.
 
WSKAZÓWKI
  • Korzystając z komunikacji miejskiej polecamy korzystać z aplikacji jakdojade.pl
  • Przy tych bardziej „terenowych” wycieczkach polecamy aplikację mapy.cz – znajdziecie tam nie tylko drogi, autostrady, szlaki rowerowe, turystyczne ale też ścieżki dydaktyczne i zupełnie nieznakowane dróżki (PowsiMamę już nie raz ta nawigacja wyprowadziła z impasu!)
  • Korzystajcie do woli, urozmaicajcie trasy, wydłużajcie lub skracajcie przejścia – aby wyprawy były dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości.