Kraków z dzieckiem, Okolice Krakowa z dzieckiem, Z wózkiem

Przystanek Zieleń – cz.2.

Ebook do ściągnięcia z propozycjami krótkich i niecodziennych wycieczek w (około) Krakowską zieleń.


Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!

Dziś zachęcamy Was po raz kolejny do spakowania plecaka i wyruszenia na mini wyprawę w zieleń, którą znajdziecie dosłownie na wyciągnięcie ręki! W ramach kampanii „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!” wraz z Miastem CUD przygotowujemy dla Was cykl 4 mini ebooków zawierających w sobie propozycje krótkich zielonych wycieczek w Krakowie i okolicach.

Przystanek Zieleń – czyli…

Ponadto znajdziecie tam wskazówki dojazdu (także komunikacją miejską), opisy wycieczek, kilka subiektywnych opinii dotyczących danego miejsca, propozycje zabaw z Waszymi maluchami (tymi całkiem małymi i większymi) oraz przepisy na zdrowe, wycieczkowe smakołyki. Chcieliśmy, byście dostali „gotowy przepis” na sobotni spacer czy popołudniową dawkę zieleni. Ciekawe czy się udało?

Co, gdzie i jak?

Książka została podzielona na 4 części, którymi co tydzień będziemy się z Wami dzielić. A na koniec czeka na Was mała niespodzianka! Także bądźcie uważni! Jako, że nasza publikacja powstała w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków!”, link do jej ściągnięcia pojawi się na fanpage akcji. Ponadto, znajdziecie go na portalu „Kids in Kraków” oraz na stronie Miasta CUD. No i oczywiście na naszym blogu oraz fanpage.

Kolejnoooo odlicz!

Tutaj znajdziecie pierwszą cześć publikacji. Dziś dzielimy się z Wami wydaniem numer 2, w którym czeka na Was:

  • Cichy i dziki Park w Korzkwi
  • Widokowe i bezludne Uroczysko Skołczanka
  • Niebanalna, leśna ścieżka edukacyjna „Drugie Życie Drzew”

To co? Ruszacie?    

PRZYSTANEK ZIELEŃ cz.2.

 


 

WSKAZÓWKI
  • Korzystając z komunikacji miejskiej polecamy korzystać z aplikacji jakdojade.pl
  • Przy tych bardziej „terenowych” wycieczkach polecamy aplikację mapy.cz – znajdziecie tam nie tylko drogi, autostrady, szlaki rowerowe, turystyczne ale też ścieżki dydaktyczne i zupełnie nieznakowane dróżki (PowsiMamę już nie raz ta nawigacja wyprowadziła z impasu!)
  • Korzystajcie do woli, urozmaicajcie trasy, wydłużajcie lub skracajcie przejścia – aby wyprawy były dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości.